Kurumsal

Firmamız1976 yılından bu yana başta otomotiv ve makine sanayi olmak üzere çeşitli sektörlere model, kalıp, kontrol fikstürleri, cad-cam desteği sunmaktadır.

1988 yılından itibaren otomotiv ana ve yan sanayiye formlu halı iç ve dış giydirme parçalarının prototip çalışmaları ve çekirdek modelleri yapımına devam etmektedir. Bilgi ve tecrübe sahibi olduğumuz konuları birkaç konu başlığı altında toplamak gerekirse, kontrol fikstürü, delme, kaynak ve wj fikstürleri, abs, rtm, frp, halı keçe kalıpları, polüretan kalıpları ve cad-cam desteği gibi branşlarda toplamak mümkündür.16.04.2007 tarihi itibariyle ıso 9001 kalite belgemizi almış bulunmaktayız.

Kalite sisteminin getirdiği avantajları kullanarak müşterilerimize daha sistemli çalışma şartları, daha kısa sürede ürün ve hizmet akışı ve en önemlisi müşteri odaklı bir firma olarak hizmet verebilme olanakları sunuyoruz.

Bu özelliklerimiz sayesinde çeşitli firmalarda çözüm ortaklığı sunarak bir çok projeyi EN UYGUN TERMİN, KALİTELİ ve EN DÜŞÜK maliyet çerçevesinde bitirmenin haklı gururunu yaşamaktayız. Bu özelliklerimizle sizlere yeni projelerinizde çözüm ortağınız olarak yardımcı olmaktan gurur duyacağımızı bildirmek isteriz.